Večerníčkova stopovaná

Večerníčkova stopovaná

Pojďte a vydejte se s postavami z večerníčků na výlet! Tentokrát bez značek a určené trasy... Čekají vás májové louky, lesy a říční břehy, přírodovědné úkoly pro všechny a pár kilometrů v nohou :)

Na známých i neznámých místech v údolí řeky Rokytenky nebo v přilehlých lesích a blízkých loukách bude uschováno deset přírodovědných otázek a úkolů. Vašim cílem bude otázky dle GPS souřadnic najít a správně na ně odpovědět. Úspěšné vyřešení všech úkolů vám pak odhalí tajenku – tajenka bude doslova klíčem ke speciální odměně!

Je na vás, kolik míst s otázkami obejdete a kolik času na tom strávíte – místa není potřeba najít a obejít za jeden den! Místa můžete hledat a navštěvovat v jakémkoliv pořadí – nijak spolu nesouvisí. Ale zároveň si můžete vytvořit vlastní trasu, kterou při hledání míst s úkoly využijete.

Za minimálně pět nalezených míst získáte Večerníkův odznak. Za vyluštění tajenky pak navíc speciální odměnu. Ceny budou k vyzvednutí v SVČ ANIMO od 24. 5. do 11. 6. 2021 v čase od 8.00 do 18.00 hodin.

STARTOVNÍ KARTA se souřadnicemi míst a PODROBNÝ POPIS HRY v dokumentech ke stažení.

Doporučený postup hry: polohu všech deseti stanovišť si zjistěte PŘEDEM (ať už na mobilu, nebo na PC) a pak je obejděte v pořadí, jaké se vám bude zdát nejlepší (= svobodně a podle svého rozumu si zvolte nejlepší trasu - nebo několik tras, které obejdete v různých dnech).

Základní informace

 • Kód

  100541

 • Název

  Večerníčkova stopovaná

 • Termín konání

  22.05.2021 08:00 - 06.06.2021 18:00

 • Místo konání

  Žamberk

 • Hlavní vedoucí

  Tým SVČ ANIMO


Zpět

Galerie