Spuštění kroužků SVČ ANIMO

Spuštění kroužků SVČ ANIMO

Spuštění kroužků SVČ ANIMO

01.06.2021

Od pondělí 10. 5. 2021 probíhají tyto zájmové útvary: Angličtina s krtečkem, Atletika, CTS Alabama, Historický šerm, Hravá angličtina, Kroužek přátel koní a psů, Kurz keramiky Lukavice, Letečtí modeláři pokročilí, Orientační běh, Programování 2, Sportovní kroužek, Střelecký klub, Šachy, TS Neon (MINI KIDS, DVK, JVK, HVK a SVK), zájmové útvary v Červené Vodě – Angličtina, Práce se dřevem, Robotika.

Dle pokynů MŠMT ze dne 17. 5. 2021 bude od pondělí 24. 5. 2021 obnovena prezenční výuka v SVČ ANIMO následovně:

  • Kroužek do 10 účastníků ve vnitřních i vnějších prostorech – účastníci nemusí dokládat negativní test
  • Kroužek pro 11 -  50 osob ve vnitřních i vnějších prostorech - účastníci musí doložit čestné prohlášení o testování (účastníci otevřených kroužků dostanou Čestné prohlášení prostřednictvím e-mailu)
  • Ochrana dýchacích cest - účastníci do 6 let bez ochrany, do 15 let se zdravotnickou rouškou nebo respirátorem, nad 15 let s respirátorem. Roušky a respirátory se nebudou nepoužívat při pohybových aktivitách a v době nezbytné na konzumaci jídla a pití.

Od pondělí 24. 5. 2021 fungují tyto kroužky: kroužky otevřené od 10. 5. 2021 (viz výše), dále pak Ateliér desing 1 a 2, Break dance, Divadelní soubor, Horolezectví, Irské tance, Jóga pro děti, Jóga krok za krokem a Jóga dle Iyengara, Karate, Keramika pro školáky, Keramika pro teenagery a dospělé, ets talk, Neon MINI Baby, Stolní tenis, Youtube start, zájmové útvary v Červené Vodě - Florbal. 

Od pondělí 31.5. 2021 probíhají tyto kroužky: Skateboarding a Programování 1. 

Kroužky budou probíhat do 25. 6. 2021. 

NEPROBÍHAJÍ tyto kroužky: Angličtina s Katkou, Kondiční cvičení pro ženy, Letečtí modeláři začátečníci, Míčové hry, Myšután, PC kurz pro dospělé, Robotika 1 a Robotika 2, Výtvarné čarování, Zdravý a aktivní pohyb. Účastníkům těchto kroužků budou vráceny peníza na ósobní klientské účty za celé období uzavření kroužku, tedy za leden - květen (v běžném školním roce končí kroužky na konce května). 

Zpět