Poslední místa na táborech!

Poslední místa na táborech!

Poslední místa na táborech!

10.06.2021

Chcete-li zažít to správné léto, plné zábavy, poznávání nových přátel a nevšedních dobrodružství, není nic jednoduššího, než se s námi vypravit na tábor! Tým zkušených instruktorů, trenérů a pedagogů SVČ ANIMO pro letošní prázdniny opět sestavil bohatou nabídku příměstských i pobytových táborů, určených dětem všech věkových kategorií i různých zájmů.

V současné chvíli zbývají volná místa na příměstských táborech Prázdniny v divočině (tábor zaměřený na pobyt v lese, pěší turistiku a přežití bez výdobytků civilizace) a Prázdniny s angličtinou (jazykový tábor, kde si děti zábavnou formou procvičí a zlepší svou znalost angličtiny). Z pobytových táborů máme ještě několik posledních míst na táboře Animáci v akci 3 – letním táboře, zaměřeném na kontakt se zvířaty a péči o ně, který bude probíhat v krásném prostředí jezdecké stáje Ginabela Kunvald.

Nicméně i na tábory, které jsou v současné chvíli obsazeny, se můžete hlásit jako náhradníci! Téměř vždy se stává, že těsně před táborem některé z přilášených dětí onemocní, nebo se nemůže účastnit z jiných důvodů – a právě v této situaci se vyplatí být přihlášen jakožto náhradník.

Kompletní seznam všech pobytových i příměstských táborů, které SVČ ANIMO pořádá v Žamberku i okolních obcích, naleznete ZDE - zároveň se můžete rovněž hned přihlásit pomocí jednoduchého on-line formuláře.

Zpět