Vrácení poplatků za kroužky

Vrácení poplatků za kroužky

Vrácení poplatků za kroužky

01.06.2021

INFORMACE K VRÁCENÍ POPLATKU – NEOTEVŘENÉ KROUŽKY:

Platba na celý rok - na konci prosince 2020 byla všem účastníkům, kteří měli řádně zaplaceno, snížena poměrná část úplaty za kroužky v období říjen – prosinec 2020, kdy část schůzek ve školním roce neproběhla. Stejně bude řešeno i období leden – červen. Část úplaty byla (za říjen - prosinec) a bude (za leden - červen) snížena v klientském centru, tedy na osobních klientských účtech, a to k 14.6.2021. Tuto část si mohou účastníci buď ponechat do příštího období, kdy tak mohou uhradit budoucí náklady spojené s účastí na táboře či kroužku nebo si prostřednictvím svého klientského účtu mohou požádat o vrácení částky.

Platba na pololetí – na konci prosince 2020 a března 2021 byla všem účastníkům, kteří měli řádně zaplaceno, snížena poměrná část úplaty za kroužky v období leden 2021, kdy schůzky neprobíhaly. Část úplaty byla snížena v klientském centru, tedy na osobních klientských účtech. Tuto část si mohou účastníci buď ponechat do příštího období, kdy tak mohou uhradit budoucí náklady spojené s účastí na táboře či kroužku nebo si prostřednictvím svého klientského účtu mohou požádat o vrácení částky.
 
INFORMACE K VRÁCENÍ POPLATKU – OTEVŘENÉ KROUŽKY:

Platba na celý rok - na konci prosince 2020 byla všem účastníkům, kteří měli řádně zaplaceno, snížena poměrná část úplaty za kroužky v období říjen – prosinec 2020, kdy část schůzek ve školním roce neproběhla. Stejně bude řešeno i období leden – květen. Část úplaty byla (za období říjen - prosinec) a bude (za období leden - květen) snížena v klientském centru, tedy na osobních klientských účtech, a to k 14.6.2021. Tuto část si mohou účastníci buď ponechat do příštího období, kdy tak mohou uhradit budoucí náklady spojené s účastí na táboře či kroužku nebo si prostřednictvím svého klientského účtu mohou požádat o vrácení částky.

V případě, že poplatek nebyl zatím zaplacen, může přihlášený účastník kroužek i nadále navštěvovat. Aktuální částku k zaplacení zjistíte ve svém klientském účtu, a to od 14.6.2021. Do té doby upraví SVČ ANIMO veškeré předpisy poplatků podle skutečného otevření kroužků.

Platba na pololetí – na konci prosince 2020 a března 2021 byla všem účastníkům, kteří měli řádně zaplaceno, snížena poměrná část úplaty za kroužky v období říjen - leden 2021, kdy kroužky neprobíhaly. Část úplaty byla snížena v klientském centru, tedy na osobních klientských účtech. Tuto část si mohou účastníci buď ponechat do příštího období, kdy tak mohou uhradit budoucí náklady spojené s účastí na táboře či kroužku nebo si prostřednictvím svého klientského účtu mohou požádat o vrácení částky. Platba za 1. pololetí je tedy vyrovnaná.

V případě otevření kroužku je potřeba uhradit platbu za 2. pololetí - aktuální částku k zaplacení zjistíte ve svém klientském účtu, a to od 14.6.2021. Do té doby upraví SVČ ANIMO veškeré předpisy poplatků podle skutečného otevření kroužků.

NÁVOD NA VRÁCENÍ PŘEPLATKU NEBO JEHO VYUŽITÍ NA DALŠÍ AKTIVITY ZDE

Zpět