Novinky

18.01.2021 Termíny letních dětských táborů 2021

Naleznete v sekci UDÁLOSTI :) Přihlášky zde na webu v sekci TÁBORY A POBYTY U MOŘE :)

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

​Mladí žamberští horolezci slavili úspěchy!

10.01.2020 Členové Horolezeckého klubu ANIMO předvedli na stěně skutečně krásnou podívanou, která byla po právu odměněna celkem čtyřmi medailovými pozicemi. Kateřina Němcová a Kryštof Kalous se oba probojovali na třetí příčky ve svých kategoriích. Julie Kopecká se mohla radovat ze stříbrné medaile a nakonec jsme slavili i dvě umístění nejvyšší a to zásluhou Vaška Bednáře a Ley Novotné.
 
Nezbývá než dodat, že velice děkujeme skvělému vedoucímu našich horolezců, panu Pavlu Veverkovi staršímu, za jeho perfektní práci a nasazení (nejenom) při těchto závodech. Gratulujeme vítězům a věříme, že se bude dařit i nadále!