Novinky

18.01.2021 Termíny letních dětských táborů 2021

Naleznete v sekci UDÁLOSTI :) Přihlášky zde na webu v sekci TÁBORY A POBYTY U MOŘE :)

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

ÚSPĚCHY ŽAMBERSKÝCH KARATISTŮ V ROCE 2019

20.11.2019 Mladší se sourozenců Vojtěch Dušek soutěžil v kategorii starších žáků. Na Mistrovství  ČR se v KUMITE umístil na 7. místě a na stejném  místě a ve stejné kategorii i na Mistrovství Evropy ve Skopje.  Svoje znamenité sportovní výkony pak završil na Mistrovství světa Shotokan Karate v Bukurešti v Rumunsku, kde se umístil na 16. místě.
 
Starší bratr Bohuslav Dušek se v kategorii dorostenců stal Mistrem republiky v KUMITE a na Mistrovství Evropy Shotokan Karate ve Skopje se umístil na krásném 5. místě.  Vyhrál Národní pohár ČR KUMITE ve své kategorii. A největším úspěchem bylo vynikající 3. místo na Mistrovství světa Shotokan Karate v Bukurešti v KUMITE.
 
Karate Shotokan-Ryu pracuje pod hlavičkou Střediska volného času ANIMO. Účast bratrů Duškových na Mistrovství světa podpořilo finančně město Žamberk – děkujeme.