Novinky

18.01.2021 Termíny letních dětských táborů 2021

Naleznete v sekci UDÁLOSTI :) Přihlášky zde na webu v sekci TÁBORY A POBYTY U MOŘE :)

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Karate Shotokan Ryu Žamberk zlaté na Mistrovství Evropy

25.01.2018 Skvělých výsledků dosáhli bratři Duškovi v rámci Mistrovství Evropy v Karate stylu Shotokan WSF, které se konalo koncem listopadu 2017 v Pardubicích. Za oddíl Karate Žamberk se těchto závodů účastnili Vojtěch a Bohumil Duškovi. Mladšímu z bratrů, Vojtovi se podařilo v rámci kategorie mladší žáci, kumite ipon shobu získat 3. místo.  Bohouš v kategorii starších žáků kumite ipon shobu vybojoval také bronzovou medaili.
 
Při této příležitosti, která se v naší malé zemi naskytne opravdu výjimečně, se konal i Světový pohár Karate Shotokan WSF. I v rámci světového poháru se našim borcům dařilo a to ještě více než při mistrovství Evropy. Vojta svým výkonem získal zlatou medaili v rámci kategorie kumite ipon shobu, mladší žáci do 34 kg a stříbrnou medaili v kategorii kumite, mladší žáci do 34 kg. Bohouš bratrovy výkony napodobil a také dosáhl na stupeň nejvyšší. Získal zlatou medaili v kumite starších žáků do 50 kg. Stříbrnou medaili, pak přidal, ještě v rámci kategorie starší žáci, kumite ipon shobu do 50 kg.