Novinky

03.07.2018 Zájmové kroužky 2018/2019

Chcete zajímavě vyplnit svůj volný čas? A rádi byste ho trávili ve společnosti ostatních lidí? Nabídku zájmových kroužků na nový školní rok 2018/2019 naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašovat se můžete prostřednictvím těchto webových stránek nebo v kanceláři SVČ ANIMO. Těšíme se na vás!

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO kroužku, tábora či akce nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

Karate Shotokan Ryu Žamberk zlaté na Mistrovství Evropy

25.01.2018 Skvělých výsledků dosáhli bratři Duškovi v rámci Mistrovství Evropy v Karate stylu Shotokan WSF, které se konalo koncem listopadu 2017 v Pardubicích. Za oddíl Karate Žamberk se těchto závodů účastnili Vojtěch a Bohumil Duškovi. Mladšímu z bratrů, Vojtovi se podařilo v rámci kategorie mladší žáci, kumite ipon shobu získat 3. místo.  Bohouš v kategorii starších žáků kumite ipon shobu vybojoval také bronzovou medaili.
 
Při této příležitosti, která se v naší malé zemi naskytne opravdu výjimečně, se konal i Světový pohár Karate Shotokan WSF. I v rámci světového poháru se našim borcům dařilo a to ještě více než při mistrovství Evropy. Vojta svým výkonem získal zlatou medaili v rámci kategorie kumite ipon shobu, mladší žáci do 34 kg a stříbrnou medaili v kategorii kumite, mladší žáci do 34 kg. Bohouš bratrovy výkony napodobil a také dosáhl na stupeň nejvyšší. Získal zlatou medaili v kumite starších žáků do 50 kg. Stříbrnou medaili, pak přidal, ještě v rámci kategorie starší žáci, kumite ipon shobu do 50 kg.