Novinky

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Vyhodnocení soutěžní sezóny TS NEON 2017

30.06.2017 O přední soutěžní umístění bojovali:

MINI Baby, nejmenší tanečníci od 3 do 5 let, s vystoupením „Princezny?“ a MINI Kids, tanečníci ve věku 6 až 8 let, s vystoupením „Po škole“ pod vedením Verunky Procházkové, Lei Bílé, Lucie Klukové a Ády Luxové
DVK Chilly, 8 až 12ti letí pokročilí tanečníci, s vystoupením „Ami, chlapec  z hvězd“ a DVK Gentle, začínající tanečníci, s vystoupením „Wild Child“ pod Páji Michalovičové
JVK Chilly, pokročilí tanečníci ve věku 12 – 16 let, s vystoupením „Jednoduchá složitost“ a JVK Gentle, začínající tanečníci, s vystoupením „Think about it“ pod vedením René Šebkové
HVK, tanečníci od 16 let, s vystoupením „Bandapanda“ pod vedením Verunky Procházkové
SVK, tanečníci od 25 let, s vystoupením „Pohodička“ pod vedením René Šebkové

Sezóna začala poměrně brzy – již v neděli 12. 3. tančili JVK Chilly na Tanečním poháru V České Třebové a přivezli první zlatou medaili v tomto roce. Následující týden, v sobotu 18. 3., se soutěžením začaly i zbývající formace TS Neon. Z regionálního kola MČR ve street dance si odvezly několik cenných kovů – MINI Kids 1. místo, DVK Chilly 3. místo, JVK Chilly 2. místo, JVK Gentle 3. Místo, HVK 1. místo. DVK Gentle a SVK se umístili na krásném 4. místě. Všechny formace postoupily na Mistrovství Čech.
Hned za týden, v sobotu 25. 3., proběhly hned dvě soutěže. MINI Baby se zúčastnili pohárové soutěže O Rychnovský taneček a získali 1. místo! DVK Chilly a JVK zatím bojovali v Chrudimi na regionu Best dance group - DVK Chilly byli sedmí, JVK Chilly čtvrtí a JVK Gentle devátí. JVK Chilly a DVK Chilly tak postoupili na Zemské kolo této soutěže.
Další soutěží byla pohárová soutěž O Rychnovský pohárek, která proběhla v sobotu 8. 4. Kde jinde, než v Rychnově nad Kněžnou. I odsud jsme si nějaké medaile přivezli – stříbrnou MINI Kids a JVK Chilly, zlatou pak DVK Chilly i Gentle. JVK Gentle mohl těšit postup do finále ze 14ti soutěžících formací a HVK jejich bramborová medaile.
Po velikonoční přestávce nás čekalo Zemské kolo MČR ve street dance v Praze, které proběhlo o víkendu sobota 29. 4. až pondělí 1. 5. V Praze. Nejlépe dopadli děti z MINI Kids – stali se vicemistry Čech a z Prahy si odvezli nejen stříbrné medaile, ale také postup na MČR. Další postup si svým tanečním výkonem zajistili DVK Chilly, DVK Gentle a HVK. JVK Chilly bohužel postup velice těsně unikl, umístili těsně pod čarou…
Chuť si JVK Chilly mohli spravit již následující víkend a také tak učinili. Na Best dance group, na zemském kole, se v sobotu 6.5 v Chrudimi protančili do finále, umístili se na krásném 5. místě a získali tak nominaci na kolo celorepublikové, které proběhne v neděli 4. 6. 2017 v Praze. 
Ostatní formace TS Neon tuto sobotu také nezahálely – soutěžily na pohárové soutěži O Jablonskou tanečnici téměř „za kopcem“ v Jablonném nad Orlicí. Tato soutěž byla ve znamení zlata pro všechny zúčastněné – 1. místo a zlatý pohár získali MINI Baby, MINI Kids, DVK Chilly, DVK Gentle, JVK Gentle i HVK.
A čekalo nás Mistrovství ČR ve street dance, Beat street v Brně, které proběhlo 12. 5. až 14. 5. v Hale Vodova. Beat street, sen každého streetového tanečníka… Beat street za účasti předních tanečních skupin celé ČR… Beat street, kdy jen účast na něm znamená veliký úspěch… v pátek si HVK vytančili 12. místo. V sobotu MINI Kids místo sedmé. V neděli se DVK Gentle zúčastnili velkého finále a odvezli si konečné 8. místo a DVK Chilly 7. místo. To vše za účasti těch nejlepších z velkých měst ČR, těch, kteří si své tanečníky mohou vybírat, zatímco my, Neoňáci, tančíme se všemi, kteří tančit chtějí… J  
A to ještě nebylo vše. Posledními úspěchem TS Neon byla účast na Mezinárodní pohárové soutěži Hronovské jablíčko v sobotu 20. 5. V Hronově. MINI Kids byli první, JVK Chilly také a JVK Gentle druzí. Takže parádní závěr sezóny. Ikdyž… JVK Chilly čeká ještě celorepublikové kolo Best dance group. Tak držte palce!
Závěrem se sluší poděkovat – tanečníkům za snahu, dřinu a super taneční výkony. Rodičům za podporu, velké časové zatížení a trpělivost s námi. A trenérům za náročnou celoroční práci, skvělé nápady a práci s tanečníky.
Mgr. Lucie Kluková, vedoucí TS Neon