Novinky

18.01.2021 Termíny letních dětských táborů 2021

Naleznete v sekci UDÁLOSTI :) Přihlášky zde na webu v sekci TÁBORY A POBYTY U MOŘE :)

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Letní tábor "Zátoka mrtvého piráta"

Tři posádky protřelých námořních lupičů, pirátů, korzárů a bukanýrů osud zavál do Suté zátoky – nechvalně známé bašty dobrodruhů a nejrůznějších ztracených existencí z celého Karibiku. Dokonce ani mocná Východoindická společnost si netroufá zaútočit na toto obávané hnízdo, i když na otevřeném oceánu loví její flotila mocných válečných korábů piráty bez milosti.

Ty tři posádky k sobě neplanou zrovna láskou, ale budou muset alespoň trochu spolupracovat, jestli mají mít vůbec nějakou naději na získání bájného pokladu komodora Blacka. Ten se má podle starých pirátských zkazek skrývat kdesi v zátoce, nebo přilehlých ostrovech. Jenže nikdo neví kde – navíc legenda praví, že truhlici i s jejím tajemným obsahem stále žárlivě střeží duch mrtvého komodora a jeho strašlivé posádky.

Piráty čeká nabitých deset dní, ve kterých budou podnikat nebezpečné výpravy na neznámou pevninu, orientovat se podle kompasu, zacházet s lany a uzlovat, „bojovat“ proti ostatním posádkám, orientovat se v námořní hantýrce a poznávat svět drsných mořských vlků!

---
Tábor proběhne na táborové základně Suté břehy u Týniště nad Orlicí. Základna se nachází v krásném prostředí borovicových lesů na břehu Orlice v přírodním parku. Děti jsou ubytovány v dřevěných chatkách s palandami pro 4 osoby. Součástí tábora jsou 2 sruby, jídelna, kuchyň, umývárna, sprchy s teplou vodou. Program - zážitkové a pohybové hry, výtvarné činnosti, noční hry, výlet vlakem, koupání, tábornické dovednosti, táboráky, večerní zábavy.

Tento tábor je finančně podpořen Městem Žamberk - děkujeme. Foto z minulých táborů ve Fotogalerii/tábory (Spy camp, Sanatorium Dr. Parpla, Městečko Lesovinky, Časoprostorem za pokladem, Dobrodružství s šotky).

Kód 100517
Název Letní tábor "Zátoka mrtvého piráta"
Termín konání 02.08.2021 08:00 - 11.08.2021 14:00
Místo konání Suté Břehy
Hlavní vedoucí Mgr. Lucie Kluková
Věková skupina 7-15 let
V ceně zahrnuto ubytování, strava, doprava, program, personál. zabezpečení
Cena 3490,- Kč
Volná místa Volno