Novinky

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Tábory a dovolené u moře

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 18

Příměst. tábor se zvířaty ANIMÁCI v akci

OBSAZENO!

06.07.2020 Seznámení se s ošetřováním zvířat (koně, psi, králíci, slepice, kozy, ovce:)), příprava koní pro ježdění, cvičení na koni tvz. voltiž, procházky na koni v sedle, poznávání světa mushingu - psí sporty canicross, bikejoring a scotering. Výlety do lesa, venčení celé smečky psů, procházky a poznávání okolní přírody. Při nepřízni počasí hry v teepee či přímo ve stáji. Kromě spousty zážitků si děti odnesou drobné upomínkové předměty. Cena zahrnuje obědy, odpolední svačiny, pitný režim, program, pojištění, personální zabezpečení, tričko a upomínkový předmět.

Letní soustředění leteckých modelářů

13.07.2020 Pro členy kroužku leteckých modelářů - soustředění a příprava na další školní rok :). Opravy a úpravy modelů letadel, letecká škola.

Pobytový tábor se zvířaty ANIMÁCI v akci

OBSAZENO!

13.07.2020 Seznámení se s ošetřováním zvířat (koně, psi, králíci, slepice, kozy, ovce:)), příprava koní pro ježdění, cvičení na koni tvz. voltiž, procházky na koni v sedle, poznávání světa mushingu - psí sporty canicross, bikejoring a scotering. Výlety do lesa, venčení celé smečky psů, procházky a poznávání okolní přírody. Při nepřízni počasí hry v teepee či přímo ve stáji. Kromě spousty zážitků si děti odnesou drobné upomínkové předměty. Cena zahrnuje ubytování v teepee, celodenní stravu, pitný režim, program, personální zabezpečení, pojištění, tričko a upomínkový předmět.

Příměstský tábor Červená Voda 1

13.07.2020 Všeobecný příměstský tábor "Páni kluci" - program je naplněn různými činnostmi - pohybové činnosti venku, turistika po okolí, za nepříznivého počasí pohybové hry v tělocvičně, chvilky kreativity či chvíle pro přípravu svačiny, možná i oběda :) Tábory jsou přednostně určeny pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Příměstský tábor v Červené Vodě je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Tábor je přednostně určen pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena zahrnuje celodenní stravu, program, personální zajištění, pojištění. Přihlášení na tábor je možné nejlépe on-line, popř. osobně v SVČ ANIMO nebo u slečny Petry Hanákové (Školní družina 3. oddělení, Základní škola Červená Voda). Kontakt na hlavní vedoucí Pavlínu Filkovou: 607 514 233.

Příměstský tábor Klášterec nad Orlicí 1

OBSAZENO!

13.07.2020 Všeobecný příměstský tábor, kdy program je naplněn různými činnostmi - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí, koupání v nedaleké Pastvinské přehradě, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Příměstský tábor v Klášterci nad Orlicí je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Tábor je přednostně určen dětem z Klášterce nad Orlicí, Českých Petrovic a z Pastvin ve věku 5-15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění.

Příměstský tábor Písečná 1

OBSAZENO!

13.07.2020 Všeobecný příměstský tábor, kdy program bude naplněn různými aktivitami - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí nebo návštěva koupaliště, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Do programu bude zařazen také jeden celodenní výlet. Příměstský tábor v Písečné je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Tábor je přednostně určen dětem ze ZŠ a MŠ Písečná od předškolního věku do 5. třídy. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti z jiných obcí. Cena zahrnuje obědy, personální zabezpečení, program, pojištění.

Letní tábor s pohybem

19.07.2020 Aneb "Poznej sílu barev" - sedm aktivních dnů v přírodě - sportovní aktivity, hry a soutěže, zábava a tvoření, koupání v bazénu, táborák a další táborové radovánky včetně relaxace. Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi, pitný režim, personální zajištění, hodnotné ceny. Pro dívky od 6 let. Podrobné informace u Aleny Dorčincové - AlenaDorcincova@seznam.cz, mobil 774 111 467.

Taneční tábor NEON

19.07.2020 Výuka street dance a dalších tanečních forem pro začátečníky i pokročilé pod vedením choreografů TS Neon, ZUŠ Králíky a výběru nejlepších tanečních lektorů ČR. Program doplňují zážitkové aktivity, hry, soutěže, koupání a další "táborové" činnosti. Na závěr tábora proběhne taneční show pro rodiče. Tábor je určen pro zkušené i začínající tanečníky od 7 let (pro členy TS Neon od 5 let).

Příměstský tábor Klášterec nad Orlicí 2

20.07.2020 Všeobecný příměstský tábor, kdy program je naplněn různými činnostmi - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí, koupání v nedaleké Pastvinské přehradě, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Příměstský tábor v Klášterci nad Orlicí je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Tábor je přednostně určen dětem z Klášterce nad Orlicí, Českých Petrovic a z Pastvin ve věku 5-15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění.

Příobecní tábor Helvíkovice 1

OBSAZENO!

20.07.2020 VĚDCOHRANÍ - fyzikální, chemické, přírodovědné pokusy, hraní si na vědce a vynálezce. Také tvoření, vaření na ohni, výlety, netradiční zážitky. Příobecní tábor v Helvíkovicích je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Cena zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění. Z důvodu náplně je tábor je určen pro děti od 1. třídy, nikoliv pro předškoláky! Kontaktní osoba: Ludmila Matyášová, e-mail: lida.matyasova@seznam.cz

Příobecní tábor Helvíkovice 2

OBSAZENO!

27.07.2020 RŮZNOHRÁTKY pro holky i kluky, tábor nabitý hrami a zábavou na louce, v lese nebo třeba u řeky. Tvoření, výlet, břišní tanec. Možná se vydáme do Orientu ?? Příobecní tábor v Helvíkovicích je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Cena zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění. Tábor je určen pro předškolní děti před nástupem do školy a školáky. Kontaktní osoba: Ludmila Matyášová, e-mail: lida.matyasova@seznam.cz

Letní tábor "SPY CAMP"

OBSAZENO!

03.08.2020 Noví padouši přibývají po celém světě raketovým tempem a překazit jejich řádění mohou jen perfektně vycvičení agenti a agentky. A právě proto bylo nyní uvedeno do provozu přísně tajné středisko pro výcvik špionů, operativců a zvláštních agentů Suté břehy u Týniště nad Orlicí! Cíl mise zní jasně - vycvičit mladé chlapce a dívky ve všech dovednostech správného špiona a zbavit svět nebezpečí v podobě tajemného nového super-zločince. Účastníky SPY CAMPU čeká nabitých deset dnů, plných rozplétání záhad a složitých kódů, dále akční program pod širým nebem, trénink přežití v divočině, techniky tajného sledování a zatýkání padouchů i nebezpečné mise v nepřátelském území. Tábor proběhne na táborové základně Suté břehy u Týniště nad Orlicí. Základna se nachází v krásném prostředí borovicových lesů na břehu Orlice v přírodním parku. Děti jsou ubytovány v dřevěných chatkách s palandami pro 4 osoby. Součástí tábora jsou 2 sruby, jídelna, kuchyň, umývárna, sprchy s teplou vodou. Program - zážitkové a pohybové hry, výtvarné činnosti, noční hry, výlet vlakem, koupání, tábornické dovednosti, táboráky, večerní zábavy. Tento tábor je finančně podpořen Městem Žamberk - děkujeme. Foto z minulých táborů ve Fotogalerii/tábory (Sanatorium Dr. Parpla, Městečko Lesovinky, Časoprostorem za pokladem, Dobrodružství s šotky).

Příměstský tábor Prázdniny v divočině

03.08.2020 Tábor pro milovníky přírody od 9 let. Přespání v přírodě, zážitkové aktivity, pěší výlety, poznávání přírody a jejích zajímavostí, možnosti přežití bez výdobytků civilizace. Příměstský tábor Hrátky s přírodou je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče.

Příměstský tábor Písečná 2

OBSAZENO!

10.08.2020 Všeobecný příměstský tábor, kdy program bude naplněn různými aktivitami - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí nebo návštěva koupaliště, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Do programu bude zařazen také jeden celodenní výlet. Příměstský tábor v Písečné je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Tábor je přednostně určen dětem ze ZŠ a MŠ Písečná od předškolního věku do 5. třídy. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti z jiných obcí. Cena zahrnuje obědy, personální zabezpečení, program, pojištění.

Tábor Prázdniny s angličtinou

OBSAZENO!

10.08.2020 Pro všechny holky a kluky od 7 let, které baví angličtina a chtějí umět něco navíc či něco nového. Anglicky se mladší dětí učí formou her a starší formou cvičení a konverzace spolu s rodilým mluvčím. A nejen to - program zahrnuje různé hry, soutěže, výlet a další činnosti. Fotografie z loňského ročníku níže. Příměstský tábor Prázdniny s angličtinou je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče.

Tábor Výtvarné čarování

OBSAZENO!

17.08.2020 Pro holky a kluky od 7 let, které baví malovat a tvořit. Tradiční i netradiční výtvarné činnosti, speciální výtvarné techniky. Doplňkové činnosti - hry, výlet, zábavné aktivity. Příměstský tábor Výtvarné čarování je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Díky tomu je možné pořádat tábor za příznivější cenu, než tomu bylo v předchozích letech. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče.

Příměstský tábor Červená Voda 2

24.08.2020 Všeobecný příměstský tábor "Bylo nás pět" - program je naplněn různými činnostmi - pohybové činnosti venku, turistika po okolí, za nepříznivého počasí pohybové hry v tělocvičně, chvilky kreativity či chvíle pro přípravu svačiny, možná i oběda :) Tábory jsou přednostně určeny pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Příměstský tábor v Červené Vodě je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče. Tábor je přednostně určen pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena zahrnuje celodenní stravu, program, personální zajištění, pojištění. Přihlášení na tábor je možné nejlépe on-line, popř. osobně v SVČ ANIMO nebo u slečny Petry Hanákové (Školní družina 3. oddělení, Základní škola Červená Voda). Kontakt na hlavní vedoucí Pavlínu Filkovou: 607 514 233.

Tábor Sport nás baví

OBSAZENO!

24.08.2020 Sportovně laděný příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let. Pohybové, míčové i netradiční sportovní hry na louce, v lese, na hřišti i v tělocvičně. Příměstský tábor Sport nás baví je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy přednostně určen pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče.

Filtry

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30