Novinky

15.01.2019 Termíny na příměstské tábory v roce 2019

05.8. – 09.8. Hrátky s přírodou | 12.8. – 16.8. Prázdniny s angličtinou | 19.8. – 23.8. Výtvarné čarování | 26.8. – 29.8. Sport nás baví

15.01.2019 Termíny na letní pobytové tábory v roce 2019

07.7. – 13.7. (nebo 14.7.) Taneční tábor Neon - Severomoravská chata, Malá Morava | 14.7. – 19.7. Tábor s pohybem – Jedlová v Orlických horách | 05.8. – 14.8. (nebo 15.8.) Tábor „Sanatorium dr. Parpla“ – Suté Břehy, Týniště nad Orlicí

07.01.2019 TIPY NA DÁRKY

Nevíte jak potěšit své blízké? Darujte letní pobyt v Chorvatsku, vstupenky na muzikál, cvičení pro ženy či seniory! Rádi Vám vystavíme dárkové poukazy. Podrobné informace o zájezdu najdete v sekci Tábory a dovolené u moře, o muzikálu najdete v sekci Akce, o cvičení v sekci Kroužky (Kondiční cvičení a Zdravotní cvičení).

04.01.2019 Zájmové kroužky 2018/2019

Chcete zajímavě vyplnit svůj volný čas? A rádi byste ho trávili ve společnosti ostatních lidí? Nabídku volných míst v zájmových kroužcích ve školním roce 2018/2019 naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašovat se můžete prostřednictvím těchto webových stránek nebo v kanceláři SVČ ANIMO. Těšíme se na vás!

Tábory a dovolené u moře

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 18

Mezinárodní setkání mládeže Senftenberg

Poslední 2 místa!

06.07.2019 Formální i neformální setkání účastníků z Francie, Německa, Polska, Itálie, Maďarska a České republiky - rozvoj jazykových dovedností, workshopy, kulaté stoly, sportovní a společenské hry, výlety, zábavné večery, prezentace města... Doprava vlakem, ubytování v chatkách. Podmínka - jazykové znalosti (nejlépe AJ).

Taneční tábor Neon

07.07.2019 Výuka street dance a dalších tanečních forem pro začátečníky i pokročilé pod vedením choreografů TS Neon a výběru nejlepších tanečních lektorů ČR. Program doplňují zážitkové aktivity, hry, soutěže, koupání a další "táborové" činnosti. Na závěr tábora proběhne taneční show pro rodiče. Tábor je určen pro zkušené i začínající tanečníky od 7 let (pro členy TS Neon od 6 let). Cena tábora bude upřesněna do konce února 2019. Stejně tak bude upřesněn i konec tábora - buď v sobotu 13.7.2019 nebo v neděli 14.7.2019. Foto z minulých táborů ve Fotogalerii/tábory. Přihlášení na tábor je možné pouze on-line nebo osobně v SVČ ANIMO - návod na online přihlášení na hlavní straně vpravo v Událostech.

Příměstský tábor Červená Voda 1

08.07.2019 Všeobecný příměstský tábor, kdy program je naplněn různými činnostmi - pohybové činnosti venku, turistika po okolí, koupání na bazénu v Králíkách, za nepříznivého počasí pohybové hry v tělocvičně, chvilky kreativity či pro kulinářské chvilky. Příměstský tábor v Červené Vodě je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena: bude upřesněna (zahrnuje celodenní stravu, program, personální zajištění, pojištění)

Příměstský tábor Klášterec nad Orlicí 1

08.07.2019 Všeobecný příměstský tábor, kdy program je naplněn různými činnostmi - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí, koupání v nedaleké Pastvinské přehradě, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Příměstský tábor v Klášterci nad Orlicí je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen dětem z Klášterce nad Orlicí, Českých Petrovic a z Pastvin ve věku 5-15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena: bude upřesněna (zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění)

Tábor Challenge aneb přijmi svou výzvu

14.07.2019 Týden plný pohybu na čerstvém vzduchu Orlických hor. Náplň tábora - sportovní aktivity, hry a soutěže, zábavné a kreativní výtvarné činnosti, koupání v bazénu, táborák a další táborové radovánky včetně relaxace. Cena: 3290 Kč (zahrnuje ubytování, plná penze, pitný režim, personální zajištění, keramický výrobek. Pro dívky od 6 let. Podrobné informace u Aleny Dorčincové - AlenaDorcincova@seznam.cz, mobil 774 111 467.

Příměstský tábor Klášterec nad Orlicí 2

15.07.2019 Všeobecný příměstský tábor, kdy program je naplněn různými činnostmi - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí, koupání v nedaleké Pastvinské přehradě, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Příměstský tábor v Klášterci nad Orlicí je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen dětem z Klášterce nad Orlicí, Českých Petrovic a z Pastvin ve věku 5-15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena: bude upřesněna (zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění)

Příměstský tábor Písečná 1

15.07.2019 Všeobecný příměstský tábor, kdy program bude naplněn různými aktivitami - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí nebo návštěva koupaliště, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Příměstský tábor v Písečné je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen dětem ze ZŠ a MŠ Písečná od předškolního věku do 5. třídy. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti z jiných obcí. Cena: bude upřesněna (zahrnuje obědy, personální zabezpečení, program, pojištění)

Příobecní tábor Helvíkovice 1

15.07.2019 Pro holky i kluky, nabité hrami a zábavou na louce, v lese nebo třeba u řeky. Tvoření, vaření, zálesácké dovednosti... Celotáborová hra, výlety, netradiční zážitky. Příobecní tábor v Helvíkovicích je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen pro děti z Helvíkovic ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena: bude upřesněna (zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění)

Řecko Chalkidiki 2019

OBSAZENO!

15.07.2019 Zájezd do Řecka je již obsazen - přijímáme pouze náhradníky. Informace u paní Aleny Němcové - viz kontakty.

Příobecní tábor Helvíkovice 2

22.07.2019 Pro holky i kluky, nabité hrami a zábavou na louce, v lese nebo třeba u řeky. Tvoření, vaření, zálesácké dovednosti... Celotáborová hra, výlety, netradiční zážitky. Příobecní tábor v Helvíkovicích je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen pro děti z Helvíkovic ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena: bude upřesněna (zahrnuje obědy a svačiny, personální zabezpečení, program, pojištění)

Příměstský tábor Hrátky s přírodou

05.08.2019 Tábor pro milovníky přírody od 9 let. Poznávání přírody - její zajímavosti a překvapení, přespání v přírodě, zážitkové hry, soutěže a další zábavné činnosti s přírodní tématikou. Fotografie z loňského ročníku níže. Příměstský tábor Hrátky s přírodou je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti.

Tábor Sanatorium Dr. Parpla

05.08.2019 Sanatorium doktora Parpla je vyhlášený léčebný ústav. Neléčí se v něm ovšem choroby těla, nýbrž choroby duše mnohého školáka či školačky. Desetidenní terapie, specielně vyvinutá šéflékařem ústavu, prospěje mnohým. Zcela originální vyšetřovací a léčebné postupy, vynikající a zároveň svérázní lékaři a konzultace s předními odborníky pak děti domů navrátí jako vyrovnané a harmonické jedince. Sanatorium se nachází v překrásné přírodě na břehu řeky Orlice. Je vybaveno vyšetřovnami, léčebnými místy i dřevěnými pokoji pacientů o čtyřech lůžkách. Studená voda je využívána ke skotským střikům i k rannímu mytí, teplá teče při výraznějším zašpinění chovanců. Téměř domácí stravu zajišťuje ústavní kuchyně. Táborové činnosti - probíhají v duchu celotáborové hry. Zahrnují zážitkové hry, výtvarné činnosti, noční hry, výlet, koupání, tábornické dovednosti, táboráky, večerní zábavy, ... Tento tábor je finančně podpořen Městem Žamberk - děkujeme. Cena tábora bude upřesněna do konce února 2019. Stejně tak bude upřesněn i konec tábora - buď ve středu 14.8.2019 nebo ve čtvrtek 15.8.2019. Foto z minulých táborů ve Fotogalerii/tábory (Městečko Lesovinky, Časoprostorem za pokladem, Dobrodružství s šotky). Přihlášení na tábor je možné pouze on-line nebo osobně v SVČ ANIMO - návod na online přihlášení na hlavní straně vpravo v Událostech.

Příměstský tábor Písečná 2

12.08.2019 Všeobecný příměstský tábor, kdy program bude naplněn různými aktivitami - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí nebo návštěva koupaliště, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Příměstský tábor v Písečné je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen dětem ze ZŠ a MŠ Písečná od předškolního věku do 5. třídy. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti z jiných obcí. Cena: bude upřesněna (zahrnuje obědy, personální zabezpečení, program, pojištění)

Příměstský tábor Prázdniny s angličtinou

12.08.2019 Pro všechny holky a kluky od 7 let, které baví angličtina a chtějí umět něco navíc či něco nového. Anglicky se mladší dětí učí formou her a starší formou cvičení a konverzace. A nejen to - program zahrnuje různé hry, soutěže, výlet a další činnosti. Fotografie z loňského ročníku níže. Příměstský tábor Prázdniny s angličtinou je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti.

Chorvatsko Drvenik 2019

16.08.2019 TIP NA DÁREK! Drvenik se nachází na Makarské riviéře v nejkrásnější části střední Dalmácie pod masivem pohoří Biokovo. Nacházejí se zde krásné dlouhé pláže s pískem nebo z drobných oblázků, které jsou vroubeny borovými lesy, dosahujícími až k mořskému břehu. Jadran zde má nádherně modrou, průzračnou barvu. Drvenik je známý svými krásnými čistými oblázkovými plážemi, svažujícími se pozvolna k moři a chráněné stínem palem a stromů s pozvolným vstupem do moře. V městečku je pošta, supermarket, obchody se suvenýry, směnárna, restaurace, pizzerie, kavárničky, diskotéka. Ke sportovnímu využití slouží fotbalové a basketbalové hřiště i široká nabídka vodních sportů (čluny, kajaky, šlapadla, motorové čluny, vodní skútry, vodní lyže, jízda na banánu), půjčovna kol, ranní rybaření na moři, potápění a široká nabídka lodních výletů. Pláže: oblázkové s borovicemi - vzdálené 100 m od penzionu Ubytování: rodinný penzion RUBIKON s přátelskou atmosférou. Penzion je vyhledáván jak rodinami s dětmi, tak všemi kdo potřebují odpočinek a relaxaci. V penzionu je malý bar a krytá terasa, 100 m od penzionu je hřiště a dětské hřiště Typy ubytování: • POKOJE – 2 - 4 lůžkové (lednice, rychlovarná konvice, sprcha, WC, TV) • STUDIA - pro 2 - 4 osoby (obytná ložnice s kuchyňským koutem, lednice, sprcha, WC, TV) • APARTMÁNY – pro 2 – 6 osob (2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sprcha, WC, TV) Stravování: servírovaná chorvatská domácí polopenze (snídaně, večeře - výběr ze dvou jídel, pití není v ceně) Výlety: lodí ostrovy Hvar, a Korčula, autobusem Dubrovník a Mostar (Bosna a Hercegovina) V ceně zahrnuto: 7x ubytování 7x chorvatská polopenze, doprava ze Žamberka a Letohradu, ložní prádlo, ručníky, úklid, delegát, zákonné pojištění CK, pobytová taxa. Základní cena: 9.250 Kč. Příplatky - 200 Kč balkón směrem k moři, 300 Kč studia a apartmány, 500 Kč apartmán směrem k moři, 700 Kč apartmán s klimatizací. Slevy • děti do 4 let bez lůžka a stravy, se 2 dospělými osobami – cena zájezdu 3.550 Kč • děti do 4 let bez lůžka, s polopenzí, se 2 dospělými osobami – sleva o 1.450 Kč • děti do 12 let na řádném lůžku, dětská porce – sleva o 450 Kč • děti do 12 let na 3., 4., 5., 6. lůžku, dětská porce, se 2 dospělými osobami – sleva o 900 Kč • děti nad 12 let a dospělí na 4., 5., 6. lůžku – sleva o 500 Kč • Studio pouze s kuchyňským koutem bez balkónu pro 2 osoby – cena zájezdu 8.950 Kč Možno také připlatit: pojištění na léčebné výlohy, storno zájezdu a odpovědnost za škodu - příplatek 29 Kč osoba/dne, do 15 let 19 Kč osoba/den. Přihlášky: osobně nebo telefonicky u paní Aleny Němcové - viz kontakty.

Příměstský tábor Výtvarné čarování

19.08.2019 Pro holky a kluky od 7 let, které baví malovat a tvořit. Tradiční i netradiční výtvarné činnosti, malování na textil, ubrousková technika, linoryt, quilling, kreslení v přírodě apod. Doplňkové činnosti - hry, výlet, zábavné aktivity. Tábor probíhá v SVČ ANIMO Žamberk. Příměstský tábor Výtvarné čarování je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Díky tomu je možné pořádat tábor za příznivější cenu, než tomu bylo v předchozích letech.

Příměstský tábor Červená Voda 2

26.08.2019 Všeobecný příměstský tábor, kdy program je naplněn různými činnostmi - pohybové činnosti venku, turistika po okolí, koupání na bazénu v Králíkách, za nepříznivého počasí pohybové hry v tělocvičně, chvilky kreativity či pro kulinářské chvilky. Příměstský tábor v Červené Vodě je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Tábor je přednostně určen pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích. Cena: bude upřesněna (zahrnuje celodenní stravu, program, personální zajištění, pojištění)

Příměstský tábor Sport nás baví

26.08.2019 Sportovně laděný příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let. Pohybové, míčové i netradiční sportovní hry na louce, v lese, na hřišti i v tělocvičně. Fotografie z loňského ročníku níže. Příměstský tábor Sport nás baví je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti.

Filtry

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28