Novinky

18.01.2021 Termíny letních dětských táborů 2021

Naleznete v sekci UDÁLOSTI :) Přihlášky zde na webu v sekci TÁBORY A POBYTY U MOŘE :)

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Tábory a dovolené u moře

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 20

Pobyt. tábor se zvířaty ANIMÁCI v akci 1

Poslední 3 místa

07.07.2021 Seznámení se s ošetřováním zvířat (koně, psi, králíci, slepice, kozy, ovce:)), příprava koní pro ježdění, cvičení na koni tvz. voltiž, procházky na koni v sedle, poznávání světa mushingu - psí sporty canicross, bikejoring a scotering. Výlety do lesa, venčení celé smečky psů, procházky a poznávání okolní přírody. Při nepřízni počasí hry v teepee či přímo ve stáji. Kromě spousty zážitků si děti odnesou drobné upomínkové předměty. Spaní v teepee.

Pobyt. tábor se zvířaty ANIMÁCI v akci 2

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Seznámení se s ošetřováním zvířat (koně, psi, králíci, slepice, kozy, ovce:)), příprava koní pro ježdění, cvičení na koni tvz. voltiž, procházky na koni v sedle, poznávání světa mushingu - psí sporty canicross, bikejoring a scotering. Výlety do lesa, venčení celé smečky psů, procházky a poznávání okolní přírody. Při nepřízni počasí hry v teepee či přímo ve stáji. Kromě spousty zážitků si děti odnesou drobné upomínkové předměty. Spaní v teepee.

Příobecní tábor ČV - Týden kreativity

12.07.2021 NOVINKA! Příměstský tábor v Červené Vodě - pro holky a kluky od 7 let, které baví malovat a tvořit. Tradiční i netradiční výtvarné činnosti, speciální výtvarné techniky. Doplňkové činnosti - hry a zábavné aktivity.

Příobecní tábor Klášterec nad Orlicí

12.07.2021 Všeobecný příměstský tábor, kdy program je naplněn různými činnostmi - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí, koupání v nedaleké Pastvinské přehradě, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity.

Mezinárodní setkání mládeže - Vezsprém

Přijímáme náhradníky

16.07.2021 Formální i neformální setkání účastníků z Francie, Německa, Polska, Itálie, Maďarska a České republiky - rozvoj jazykových dovedností, workshopy, kulaté stoly, sportovní a společenské hry, výlety, zábavné večery, prezentace města...

Letní tábor s pohybem

18.07.2021 Sedm aktivních dnů v přírodě na táborové téma - sportovní aktivity, hry a soutěže, zábava a tvoření, koupání v bazénu, táborák a další táborové radovánky včetně relaxace. Pro dívky od 6 let. Podrobné informace u Aleny Dorčincové - AlenaDorcincova@seznam.cz, mobil 774 111 467. Video k táboru ZDE . Budeme moc rádi, když nás navštívíte na naší facebookové stránce SVČ ANIMO.

Taneční tábor NEON

18.07.2021 Tábor pro tanečníky, ale i pro netanečníky! Výuka street dance a dalších tanečních forem pro začátečníky i pokročilé pod vedením choreografů TS Neon a výběru nejlepších tanečních lektorů ČR. Program doplňují zážitkové aktivity, hry, soutěže, koupání a další "táborové" činnosti. Na závěr tábora proběhne taneční show pro rodiče. Tábor je určen pro zkušené i začínající tanečníky od 7 let (pro členy TS Neon od 5 let). Tento tábor je finančně podpořen Městem Žamberk - děkujeme. Video k táboru ZDE . Budeme moc rádi, když nás navštívíte na našich webových stránkách TS NEON a facebooku: FCB SVČ ANIMO a FCB TS NEON .

Příměst. tábor se zvířaty ANIMÁCI v akci

Poslední 3 místa

19.07.2021 Seznámení se s ošetřováním zvířat (koně, psi, králíci, slepice, kozy, ovce:)), příprava koní pro ježdění, cvičení na koni tvz. voltiž, procházky na koni v sedle, poznávání světa mushingu - psí sporty canicross, bikejoring a scotering. Výlety do lesa, venčení celé smečky psů, procházky a poznávání okolní přírody. Při nepřízni počasí hry v teepee či přímo ve stáji. Kromě spousty zážitků si děti odnesou drobné upomínkové předměty.

Chorvatsko Gradac 2021

23.07.2021 GRADAC - letovisko leží v jižní části Makarské riviéry s oblázkovými plážemi, průzračnou vodou, borovicemi na pláži a panoramaty přímořského pohoří Biokovo. Pro svou dlouhou pláž Gornja Vala patří k nejkrásnějším letoviskům této oblasti. Penzion VELIMIR - útulný rodinný penzion cca 200 m od pláže nabízí ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkónem (některé s výhledem na moře). V případě vyššího počtu účastníků je ubytování zajištěno v dalších ve vilách JURE, TEO, JOSKO a DAMIR. Stravování - přímo v jídelně penzionu formou polopenze (snídaně a večeře o dvou chodech) nebo plné penze (obědy jsou podávány formou balíčku u snídaně) Doprava - autokar s klimatizací ze Žamberka a Letohradu Cena zahrnuje - dopravu autobusem, ubytování, stravu, pojištění CK i komplexní pojištění léčebných výloh i storna zájezdu a animační program. Nezahrnuje pobytovou taxu 1,8 Euro/pokoj/ noc dospělí, 0,9 Euro 12 – 18 let, do 12 let zdarma. Cena - polopenze dospělý 10.490 Kč, plná penze dospělý 11.330 Kč, polopenze dítě do 12 let na 3. lůžku 6.090 Kč, plná penze dítě do 12 let na 3. lůžku 6.800 Kč. Možnost využítí voucherů z roku 2020. Záloha – ve výši 9.500 Kč do 31. 3. 2021 (majitelé voucheru bez zálohy). Doplatek do 31. 5. 2021. Počet účastníků je omezen – přednost mají majitelé voucherů a jejich rodinní příslušníci. Na každých 20 účastníků pouze 3 dětské slevy.

Příměstský tábor Prázdniny v divočině

26.07.2021 Tábor pro milovníky přírody od 9 let. Přespání v přírodě, zážitkové aktivity, pěší výlety, poznávání přírody a jejích zajímavostí, možnosti přežití bez výdobytků civilizace.

Letní tábor "Zátoka mrtvého piráta"

02.08.2021 Tři posádky protřelých námořních lupičů, pirátů, korzárů a bukanýrů osud zavál do Suté zátoky – nechvalně známé bašty dobrodruhů a nejrůznějších ztracených existencí z celého Karibiku. Dokonce ani mocná Východoindická společnost si netroufá zaútočit na toto obávané hnízdo, i když na otevřeném oceánu loví její flotila mocných válečných korábů piráty bez milosti. Ty tři posádky k sobě neplanou zrovna láskou, ale budou muset alespoň trochu spolupracovat, jestli mají mít vůbec nějakou naději na získání bájného pokladu komodora Blacka. Ten se má podle starých pirátských zkazek skrývat kdesi v zátoce, nebo přilehlých ostrovech. Jenže nikdo neví kde – navíc legenda praví, že truhlici i s jejím tajemným obsahem stále žárlivě střeží duch mrtvého komodora a jeho strašlivé posádky. Piráty čeká nabitých deset dní, ve kterých budou podnikat nebezpečné výpravy na neznámou pevninu, orientovat se podle kompasu, zacházet s lany a uzlovat, „bojovat“ proti ostatním posádkám, orientovat se v námořní hantýrce a poznávat svět drsných mořských vlků! --- Tábor proběhne na táborové základně Suté břehy u Týniště nad Orlicí. Základna se nachází v krásném prostředí borovicových lesů na břehu Orlice v přírodním parku. Děti jsou ubytovány v dřevěných chatkách s palandami pro 4 osoby. Součástí tábora jsou 2 sruby, jídelna, kuchyň, umývárna, sprchy s teplou vodou. Program - zážitkové a pohybové hry, výtvarné činnosti, noční hry, výlet vlakem, koupání, tábornické dovednosti, táboráky, večerní zábavy. Tento tábor je finančně podpořen Městem Žamberk - děkujeme. Foto z minulých táborů ve Fotogalerii/tábory (Spy camp, Sanatorium Dr. Parpla, Městečko Lesovinky, Časoprostorem za pokladem, Dobrodružství s šotky).

Příměstský tábor Těšíme se do školy

02.08.2021 Tábor pro předškolní děti vě věku 5 - 7 let (MŠ a 0. ročník ZŠ). Pestrá náplň činností z různých oblastí - výtvarné činnosti, pohybové aktivity, rozumová výchova (vývoj řeči, jemná motorika, práce ve skupině, orientace v okolí, logické myšlení), zábavné volnočasové aktivity. Vše zajímavou a hravou formou, která baví budoucí školáky.

Řecko Paralia 2021

04.08.2021 PARALIA - živé letovisko 100 km jižně od Soluně, v kraji Pieria. Tato oblast je zásobována absolutně čistou vodou z ledovců Olympu, díky čemuž se zde vytváří příjemné místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší, které je často využíváno pro ozdravné pobyty astmatiků a alergiků. Naleznete zde velké množství obchodů, restaurací, kaváren i nočních klubů. Paralia má také aquapark, dostatek prostor vhodných pro různá cvičení, sporty a trávení volného času. Pláže jsou zde písečné s pozvolným vstupem do moře, vybavené slunečníky a lehátky. Hotel OREA ELENI - v centru letoviska, pouhých 120 m od pláže. V hotelu je k dispozici recepce, vestibul s posezením a TV/SAT, letní terasa, malý bazén se slunečníky a lehátky a 2 výtahy. Před hotelem se nachází park. Ubytování - zajištěno ve dvou až čtyř lůžkových pokojích s balkónem, TV/SAT, telefonem, vlastním soc. zařízením. Pokoje hotelu jsou postupně rekonstruovány. Stravování - polopenze, snídaně formou švédského stolu, servírované večeře podávané formou jednotného menu, přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce. Možnost plné penze – navíc jednoduché obědy o jednom chodu. Doprava - autokar s klimatizací ze Žamberka a Letohradu, letecky z Brna. Cena zahrnuje - dopravu včetně autobusu, ubytování, stravu, pojištění CK i komplexní pojištění léčebných výloh i storna zájezdu, služby delegáta v místě pobytu, animační program. Nezahrnuje pobytovou taxu 1,5 Euro/pokoj/ noc. Cena - polopenze dospělý 17.730 Kč, plná penze dospělý 18.730 Kč, polopenze dítě do 12 let na 3. lůžku 12.030 Kč, plná penze dítě do 12 let na 3. lůžku 13.030 Kč. Možnost využítí voucherů z roku 2020. Záloha – ve výši 9.500 Kč obratem po přihlášení (majitelé voucheru bez zálohy). Doplatek do 31. 5. 2021. Počet účastníků je omezen – přednost mají majitelé voucherů a jejich rodinní příslušníci. Na každých 20 účastníků pouze 3 dětské slevy.

Příměstský tábor Prázdniny s angličtinou

09.08.2021 Pro všechny holky a kluky od 7 let, které baví angličtina a chtějí umět něco navíc či něco nového. Anglicky se mladší dětí učí formou her a starší formou cvičení a konverzace spolu s rodilým mluvčím. A nejen to - program zahrnuje různé hry, soutěže, výlet a další činnosti.

Příobecní tábor ČV - Týden pro prcky

09.08.2021 NOVINKA! Příměstský tábor v Červené Vodě - pro předškolní děti v prostorech mateřské školky. Pestrá činnost s nejmenšími dětmi - výtvarné a pohybové hrátky, pohádky, volné hraní.

Příobecní tábor Písečná

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Všeobecný příměstský tábor, kdy program bude naplněn různými aktivitami - pohybové a sportovní aktivity venku, turistický výlet po okolí nebo návštěva koupaliště, v případě horšího počasí deskové hry, stavebnice a také výtvarné a kreativní aktivity. Do programu bude zařazen také jeden celodenní výlet.

Pobyt. tábor se zvířaty ANIMÁCI v akci 3

10.08.2021 Seznámení se s ošetřováním zvířat (koně, psi, králíci, slepice, kozy, ovce:)), příprava koní pro ježdění, cvičení na koni tvz. voltiž, procházky na koni v sedle, poznávání světa mushingu - psí sporty canicross, bikejoring a scotering. Výlety do lesa, venčení celé smečky psů, procházky a poznávání okolní přírody. Při nepřízni počasí hry v teepee či přímo ve stáji. Kromě spousty zážitků si děti odnesou drobné upomínkové předměty. Spaní v teepee.

Příměstský tábor Kreativní prázdniny

16.08.2021 Pro holky a kluky od 7 let, které baví malovat a tvořit. Tradiční i netradiční výtvarné činnosti, speciální výtvarné techniky. Doplňkové činnosti - hry, výlet, zábavné aktivity.

Příměstský tábor Sport nás baví

Poslední 4 místa

23.08.2021 Sportovně laděný příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let. Pohybové, míčové i netradiční sportovní hry na louce, v lese, na hřišti i v tělocvičně.

Příobecní tábor ČV - Týden her

23.08.2021 Příměstský tábor v Červené Vodě - program je naplněn různými činnostmi - pohybové aktivity venku, výtvarné hrátky, turistika po okolí, za nepříznivého počasí pohybové hry v tělocvičně, kuchtění - příprava svačin, možná i oběda :)

Filtry

duben 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30