Novinky

18.01.2021 Termíny letních dětských táborů 2021

Naleznete v sekci UDÁLOSTI :) Přihlášky zde na webu v sekci TÁBORY A POBYTY U MOŘE :)

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Školička Ušáka a Pípa

AKCE PRODLOUŽENA DO NEDĚLE 11. 4. 2021!!!

Neposedný zajíc Ušák a jeho dobrý kamarád, kuřátko Píp, zvou všechny šikovné předškoláky a děti z 1. stupně ZŠ do své velikonoční školičky!

Když se vám povede najít a úspěšně splnit úplně všechny úlohy, budete moct obdržet své velikonoční školičkové vysvědčení a taky originální placku s Ušákem a Pípem.

Účast na celé hře je zdarma, hrajeme od ČTVRTKA 1. dubna do NEDĚLE 11. dubna 2021, vždy od 10.00 do 18.00 hodin.

Za spolupráci na akci moc děkujeme Městu Žamberk, FIDIKU Žamberk a Základní škole 28. října 581, Žamberk.

Děti, které Školičku již absolvovaly, si mohou s Ušákem a Pípem zahrát veselou deskovo-pohybovou hru! ... ke stažení a následnému vybarvení a hraní viz níže!

- - - - -

PRAVIDLA

Stáhněte si a oboustranně vytiskněte (pokud nemáte oboustranný tisk, tak po vytištění obou stran slepte k sobě) ŽÁKOVSKOU KNÍŽKU Školičky Ušáka a Pípa - viz níže Dokumenty ke stažení. Pokud tiskárnu nemáte, je možné si knížku zdarma vyzvednout u dveří budovy SVČ ANIMO.

Vaše „žákajda“ vás provede celkem třinácti velikonočními úkoly a školními předměty, které Ušák a Píp rozmístili na čtyřech různých místech v našem městě.

Všechna stanoviště Školičky Ušáka a Pípa jsou vám k dispozici od čtvrtka 1. dubna do pondělí 5. dubna, vždycky od 10 hodin dopoledne do 18 hodin odpoledne.

Po nalezení a splnění každého předmětu si jej odškrtněte v ŽÁKOVSKÉ KNÍŽCE. Jednotlivé úkoly a třídy (tzn. místa, kde se úkoly nachází) můžete plnit v libovolném pořadí a není nutné splnit vše za jeden den.

Pokud jsou součástí stanoviště nějaké pomůcky, moc prosíme, abyste je neodnášeli pryč! Každé stanoviště vraťte do stavu, v jakém jste je našli.

U některých úkolů může být součástí zadání QR kód, je proto výhodou (nikoliv nutností!) mít s sebou mobilní telefon s nainstalovanou aplikací pro čtení těchto kódů.

Jakmile splníte úplně vše, můžete si u zadního vchodu SVČ ANIMO vyzvednout své vysvědčení a odznáček!

Pokud na trase zaznamenáte jakýkoliv problém (chybějící pomůcky, poškozené stanoviště, rozebrané odměny), budeme moc rádi, když nám dáte co nejdříve vědět na telefon 603 876 667.

Kód 100538
Název Školička Ušáka a Pípa
Termín konání 01.04.2021 08:00 - 11.04.2021 18:00
Místo konání Žamberk
Hlavní vedoucí MgA. Lucie Janečková
Dokumenty ke stažení

Desková hra Ušáka a Pípa

Žákovská knížka