Novinky

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Příměstský tábor Červená Voda 1

Všeobecný příměstský tábor "Páni kluci" - program je naplněn různými činnostmi - pohybové činnosti venku, turistika po okolí, za nepříznivého počasí pohybové hry v tělocvičně, chvilky kreativity či chvíle pro přípravu svačiny, možná i oběda :)

Tábory jsou přednostně určeny pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích.

Příměstský tábor v Červené Vodě je finančně podpořen Evropským sociálním fondem. Cílem této podpory je zajistit péči o děti v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti. Je tedy určen zejména pro zaměstnané rodiče, rodiče aktivně si hledající práci či studující rodiče.

Tábor je přednostně určen pro děti z Červené Vody a okolí ve věku 5 - 15 let. V případě nenaplnění kapacity budou přijaty i děti s trvalým pobytem v jiných obcích.

Cena zahrnuje celodenní stravu, program, personální zajištění, pojištění.

Přihlášení na tábor je možné nejlépe on-line, popř. osobně v SVČ ANIMO nebo u slečny Petry Hanákové (Školní družina 3. oddělení, Základní škola Červená Voda). Kontakt na hlavní vedoucí Pavlínu Filkovou: 607 514 233.

Kód 190544
Název Příměstský tábor Červená Voda 1
Termín konání 13.07.2020 07:00 - 17.07.2020 17:00
Místo konání ZŠ Červená Voda
Hlavní vedoucí Pavlína Filková
Věková skupina 5-15 let
Cena 900,- Kč