Novinky

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Tábor Sanatorium Dr. Parpla

Program - zážitkové a pohybové hry, výtvarné činnosti, noční hry, výlet vlakem, koupání, tábornické dovednosti, táboráky, večerní zábavy, ... Hry probíhají v duchu celotáborové hry, což je „Sanatorium Dr. Parpla“.

Tábor proběhne na táborové základně Suté břehy u Týniště nad Orlicí. Základna se nachází v krásném prostředí borovicových lesů na břehu Orlice v přírodním parku. Děti jsou ubytovány v dřevěných chatkách s palandami pro 4 osoby. Součástí tábora jsou 2 sruby, jídelna, kuchyň, umývárna, sprchy s teplou vodou.

Tento tábor je finančně podpořen Městem Žamberk - děkujeme. Foto z minulých táborů ve Fotogalerii/tábory (Městečko Lesovinky, Časoprostorem za pokladem, Dobrodružství s šotky).

Přihlášení na tábor je možné pouze on-line nebo osobně v SVČ ANIMO - návod na online přihlášení na hlavní straně vpravo v Událostech.

Kód 180256
Název Tábor Sanatorium Dr. Parpla
Termín konání 05.08.2019 08:00 - 14.08.2019 15:00
Místo konání Suté Břehy
Hlavní vedoucí Mgr. Lucie Kluková
Věková skupina 6-16 let
V ceně zahrnuto ubytování, pitný režim, strava, personál. zajištění, pojištění, doprava
Cena 3290,- Kč