Novinky

01.04.2019 Řízený odpolední provoz na dětském dopravní

V úterý 9. dubna bude zahájen odpolední provoz DDH pro veřejnost s dohledem lektora, kdy bude dopravní hřiště plně funkční (spuštěny semafory a železniční přejezd) a lektor bude provádět průběžný dopravní dohled tak, aby děti se po dopravním hřišti pohybovaly podle pravidel silničního provozu. Tato služba bude probíhat v úterý a čtvrtek od 15 do 18 hodin za příznivého počasí, a to do čtvrtka 27. 6. 2019. Volně příchozí musí mít vlastní kolo nebo koloběžku a jsou povinni řídit se pokyny lektora a provozním řádem DDH. Řízený odpolední provoz na DDH pro veřejnost je podpořen BESIPem a má sloužit ke zvýšení povědomí o bezpečnosti silničního provozu mezi dětmi a jejich rodiči a přispět k bezpečnějšímu pohybu dětí po pozemních komunikacích.

07.01.2019 TIPY NA DÁRKY

Nevíte jak potěšit své blízké? Darujte letní pobyt v Chorvatsku, vstupenky na muzikál, cvičení pro ženy či seniory! Rádi Vám vystavíme dárkové poukazy. Podrobné informace o zájezdu najdete v sekci Tábory a dovolené u moře, o muzikálu najdete v sekci Akce, o cvičení v sekci Kroužky (Kondiční cvičení a Zdravotní cvičení).

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO kroužku, tábora či akce nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

Jarní prázdniny v ANIMU - středa

08.30 - 09.30 volné hraní - dle zájmu deskové hry, Lego a další hry ze zásob SVČ ANIMO
09.30 - 11.30 KINO S DOPROVODEM - film Grinch
13.00 - 15.00 zábavné deskové hry

KINO S DOPROVODEM - film Grinch - návštěva kina Žamberk a jejich programu pro veřejnost za zvýhodněnou cenu 40 Kč s doprovodem pedagoga. Obsah filmu - na světě se překvapivě najde spousta lidí, kteří Vánoce nemají rádi. Mezi nimi všemi vyniká Grinch, věčně rozmrzelý zelený chlupatec, jemuž naprosto vyhovuje samotaření v jeskyni, kde se nechává obskakovat svým psem Maxem. Ten se rozhodne vánoční atmosféru lidem ukrást a vymyslí téměř dokonalý plán - stačí nalézt sáně, vhodné stádo sobů, nasadit si falešný plnovous a předběhnout toho dědka, který nosí dárky komínem... Sraz v 9.30 v SVČ ANIMO. Akce se koná ve spolupráci s FIDIKO Žamberk.

ZÁBAVNÉ DESKOVÉ HRY - pro děti od 6 let. Pojďte se s námi pobavit nad veselými společenskými hrami! Vyhrávají všichni, kdo se zúčastní :) Cena 20 Kč.

Děti mohou být v SVČ ANIMO v rámci celého programu, tj. od 8.30 do 15.00 hodin. Nebo se dle zájmu zúčastnit jednotlivých aktivit. Stravu nezajišťujeme - děti mají svačinu nebo jdou na oběd do ŠJ.

Kód 180521
Název Jarní prázdniny v ANIMU - středa
Termín konání 06.02.2019 08:30 - 15:00
Místo konání SVČ ANIMO
Hlavní vedoucí Mgr. Lucie Kluková
Věková skupina 6-15 let