Novinky

01.04.2019 Řízený odpolední provoz na dětském dopravní

V úterý 9. dubna bude zahájen odpolední provoz DDH pro veřejnost s dohledem lektora, kdy bude dopravní hřiště plně funkční (spuštěny semafory a železniční přejezd) a lektor bude provádět průběžný dopravní dohled tak, aby děti se po dopravním hřišti pohybovaly podle pravidel silničního provozu. Tato služba bude probíhat v úterý a čtvrtek od 15 do 18 hodin za příznivého počasí, a to do čtvrtka 27. 6. 2019. Volně příchozí musí mít vlastní kolo nebo koloběžku a jsou povinni řídit se pokyny lektora a provozním řádem DDH. Řízený odpolední provoz na DDH pro veřejnost je podpořen BESIPem a má sloužit ke zvýšení povědomí o bezpečnosti silničního provozu mezi dětmi a jejich rodiči a přispět k bezpečnějšímu pohybu dětí po pozemních komunikacích.

07.01.2019 TIPY NA DÁRKY

Nevíte jak potěšit své blízké? Darujte letní pobyt v Chorvatsku, vstupenky na muzikál, cvičení pro ženy či seniory! Rádi Vám vystavíme dárkové poukazy. Podrobné informace o zájezdu najdete v sekci Tábory a dovolené u moře, o muzikálu najdete v sekci Akce, o cvičení v sekci Kroužky (Kondiční cvičení a Zdravotní cvičení).

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO kroužku, tábora či akce nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

Workshop s Berrym

Zveme Vás na taneční workshop s úžasným tanečníkem z Liberce, Lukášem Berrym Bernáthem.

Berry je členem B-Soul Crew, a již 6 let se věnuje převážně iluzionárním stylům (popping, waving, robot, pantomima aj.). Sbírá zkušenosti v podobě workshopů a battlů, kterých se účastní po celém světě. V roce 2017 nastoupil na HAMU, kde se učil kombinovat tanec s herectvím a dalšími dovednostmi. Má za sebou také spoustu úspěchů na největších světových tanečních akcích - úplný vítěz SDK 2017, Top 8 - Just Debout 2018 v Paříži, Top 24 - Summer Dance Forever 2018 (Amsterdam) a další.

Vstupné: 150 Kč, pro členy Neon Freestyle 100 Kč

Čas: v 10:00 se otevřou dveře do studia a v 10:30 si Vás převezme veselý práskač Berry :)

Kód 180514
Název Workshop s Berrym
Termín konání 27.01.2019 10:00 - 12:00
Místo konání Taneční studio Neon
Hlavní vedoucí Renáta Šebková, DiS.
Věková skupina 10-99 let
Cena 150,- Kč