Novinky

01.04.2019 Řízený odpolední provoz na dětském dopravní

V úterý 9. dubna bude zahájen odpolední provoz DDH pro veřejnost s dohledem lektora, kdy bude dopravní hřiště plně funkční (spuštěny semafory a železniční přejezd) a lektor bude provádět průběžný dopravní dohled tak, aby děti se po dopravním hřišti pohybovaly podle pravidel silničního provozu. Tato služba bude probíhat v úterý a čtvrtek od 15 do 18 hodin za příznivého počasí, a to do čtvrtka 27. 6. 2019. Volně příchozí musí mít vlastní kolo nebo koloběžku a jsou povinni řídit se pokyny lektora a provozním řádem DDH. Řízený odpolední provoz na DDH pro veřejnost je podpořen BESIPem a má sloužit ke zvýšení povědomí o bezpečnosti silničního provozu mezi dětmi a jejich rodiči a přispět k bezpečnějšímu pohybu dětí po pozemních komunikacích.

07.01.2019 TIPY NA DÁRKY

Nevíte jak potěšit své blízké? Darujte letní pobyt v Chorvatsku, vstupenky na muzikál, cvičení pro ženy či seniory! Rádi Vám vystavíme dárkové poukazy. Podrobné informace o zájezdu najdete v sekci Tábory a dovolené u moře, o muzikálu najdete v sekci Akce, o cvičení v sekci Kroužky (Kondiční cvičení a Zdravotní cvičení).

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO kroužku, tábora či akce nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

Chorvatsko Drvenik 2019

TIP NA DÁREK!

Drvenik se nachází na Makarské riviéře v nejkrásnější části střední Dalmácie pod masivem pohoří Biokovo. Nacházejí se zde krásné dlouhé pláže s pískem nebo z drobných oblázků, které jsou vroubeny borovými lesy, dosahujícími až k mořskému břehu. Jadran zde má nádherně modrou, průzračnou barvu. Drvenik je známý svými krásnými čistými oblázkovými plážemi, svažujícími se pozvolna k moři a chráněné stínem palem a stromů s pozvolným vstupem do moře. V městečku je pošta, supermarket, obchody se suvenýry, směnárna, restaurace, pizzerie, kavárničky, diskotéka. Ke sportovnímu využití slouží fotbalové a basketbalové hřiště i široká nabídka vodních sportů (čluny, kajaky, šlapadla, motorové čluny, vodní skútry, vodní lyže, jízda na banánu), půjčovna kol, ranní rybaření na moři, potápění a široká nabídka lodních výletů.

Pláže: oblázkové s borovicemi - vzdálené 100 m od penzionu

Ubytování: rodinný penzion RUBIKON s přátelskou atmosférou. Penzion je vyhledáván jak rodinami s dětmi, tak všemi kdo potřebují odpočinek a relaxaci. V penzionu je malý bar a krytá terasa, 100 m od penzionu je hřiště a dětské hřiště

Typy ubytování:
• POKOJE – 2 - 4 lůžkové (lednice, rychlovarná konvice, sprcha, WC, TV)
• STUDIA - pro 2 - 4 osoby (obytná ložnice s kuchyňským koutem, lednice, sprcha, WC, TV)
• APARTMÁNY – pro 2 – 6 osob (2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sprcha, WC, TV)

Stravování: servírovaná chorvatská domácí polopenze (snídaně, večeře - výběr ze dvou jídel, pití není v ceně)

Výlety: lodí ostrovy Hvar, a Korčula, autobusem Dubrovník a Mostar (Bosna a Hercegovina)

V ceně zahrnuto: 7x ubytování 7x chorvatská polopenze, doprava ze Žamberka a Letohradu, ložní prádlo, ručníky, úklid, delegát, zákonné pojištění CK, pobytová taxa.

Základní cena: 9.250 Kč. Příplatky - 200 Kč balkón směrem k moři, 300 Kč studia a apartmány, 500 Kč apartmán směrem k moři, 700 Kč apartmán s klimatizací.

Slevy
• děti do 4 let bez lůžka a stravy, se 2 dospělými osobami – cena zájezdu 3.550 Kč
• děti do 4 let bez lůžka, s polopenzí, se 2 dospělými osobami – sleva o 1.450 Kč
• děti do 12 let na řádném lůžku, dětská porce – sleva o 450 Kč
• děti do 12 let na 3., 4., 5., 6. lůžku, dětská porce, se 2 dospělými osobami – sleva o 900 Kč
• děti nad 12 let a dospělí na 4., 5., 6. lůžku – sleva o 500 Kč
• Studio pouze s kuchyňským koutem bez balkónu pro 2 osoby – cena zájezdu 8.950 Kč

Možno také připlatit: pojištění na léčebné výlohy, storno zájezdu a odpovědnost za škodu - příplatek 29 Kč osoba/dne, do 15 let 19 Kč osoba/den.

Přihlášky: osobně nebo telefonicky u paní Aleny Němcové - viz kontakty.

Kód 180250
Název Chorvatsko Drvenik 2019
Termín konání 16.08.2019 00:00 - 25.08.2019 00:00
Místo konání Chorvatsko
Hlavní vedoucí Bc. Alena Němcová
Věková skupina 1-99 let
V ceně zahrnuto Doprava, pobyt, polopenze, pobytová taxa
Cena 9250,- Kč