Novinky

03.07.2018 Zájmové kroužky 2018/2019

Chcete zajímavě vyplnit svůj volný čas? A rádi byste ho trávili ve společnosti ostatních lidí? Nabídku zájmových kroužků na nový školní rok 2018/2019 naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašovat se můžete prostřednictvím těchto webových stránek nebo v kanceláři SVČ ANIMO. Těšíme se na vás!

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO kroužku, tábora či akce nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

KRAJSKÉ KOLO v deskových hrách

Máte rádi deskové hry? Tak neváhejte a využijte jedinečnou příležitost probojovat se do celostátního finále, kde budou měřit síly ti nejlepší z republiky!

MISTROVSKÉ HRY:
. hra RUMMIKUB
. hra CORTEX

Čas? 9.00 hra CORTEX, 13.00 hra RUMMIKUB
Hráči? 1900 - 2017
Ceny? Diplomy a hodnotné deskové hry

Krajské kolo pro Pardubický kraj, které se uskuteční v SVČ ANIMO Žamberk, je určeno pro všechny volně příchozí v jakémkoliv věku. Přihlásit se můžete do naplnění kapacity dané kategorie.

Pro start účastníka v krajském přeboru není rozhodující místo bydliště, jeden účastník se však smí zúčastnit jen jednoho krajského přeboru. V případě, že někdo absolvuje stejnou soutěž ve dvou různých krajích, bude diskvalifikován.

Vítězové jednotlivých kategorií získají hodnotné ceny v podobě deskových her a možnost postupu do kola celostátního, které se uskuteční v prosinci v Praze.

Kód 170506
Název KRAJSKÉ KOLO v deskových hrách
Termín konání 27.10.2017 09:00 - 15:00
Místo konání SVČ ANIMO
Hlavní vedoucí Pavel Fiala
Věková skupina 0-99 let
Cena 30,- Kč