Novinky

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se osobních údajů prostřednictvím mailu. Přihlásit se na tábory, akce a kroužky je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO tábora, akce a kroužku nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.)

20.03.2018 Novinky na letní prázdniny

Novinkou letošního léta je finanční spoluúčast Evropské unie - Evropského sociálního fondu - Program zaměstnanost na příměstských táborech, které SVČ ANIMO pravidelně pořádá. A nejen to - v rámci projektu "Příměstské tábory na Orlicku" se nabídka táborů rozšířila i do menších obcí, jako je Červená Voda, Helvíkovice, Klášterec nad Orlicí a Písečná. Podrobné informace o projektu naleznete v sekci Projekty, nabídku táborů najdete v sekci Tábory a dovolené u moře.

24.01.2018 Nabídka vystoupení

Pořádáte kulturní akci a potřebujete vystoupení? Nabízíme vám vystoupení španělsko-arabských tanců vhodných na plesy, oslavy či třídní srazy. V případě zájmu kontaktujte paní Alenu Němcovou. Foto ve fotogalerii - zájmové kroužky - Tanec pro radost.

05.01.2018 Zájmové kroužky 2017/2018

Chcete zajímavě vyplnit svůj volný čas? A rádi byste ho trávili ve společnosti ostatních lidí? Nabídku volných míst na druhé pololetí školního roku 2017/2018 naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašovat se můžete prostřednictvím těchto webových stránek nebo v kanceláři SVČ ANIMO či přímo na kroužcích.

Společně ve škole i po škole

Pojďte se dozvědět něco víc o problémech , které mohou týkat i vašich dětí, získejte odpovědi na otázky, podělte se vzájemně o své zkušenosti...

Součásti seminářů je projekce filmů a následující beseda s odborníkem na dané téma.

Kdy?
21.09. - film Sami (poruchy příjmu potravy)
19.10. - film Na hraně (manipulace v kolektivu)
02.11. - film Mezi stěnami (šikana)
začátek vždy v 16.30 hodin

Kde?
v prostorách Pedagogicko-psychologické poradny Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 630

Pro koho?
pro rodiče, pedagogy, vychovatele a všem, kteří se věnují dětem a mládeži

Přihlášky?
vzhledem k omezené kapacitě je nutno se na jednotlivé projekce přihlásit, a to týden předem ma e-mailové adrese: info@ppuo.cz, předmět: film

Kontakt?
Mgr. M. Chalupníková, Mgr. P. Kumpoštová

Drobné občerstvení zajištěno.
Semináře "Společně ve škole i po škole" pořádá náš partner MAS Orlicko a PPP Ústí nad Orlicí.

Kód 170504
Název Společně ve škole i po škole
Termín konání 02.11.2017 16:30 - 18:30
Místo konání Pedagogicko-psychologická poradna Ústí nad Orlicí
Hlavní vedoucí
Věková skupina 20-99 let