Novinky

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

V SVČ ANIMO se vyrábí pomůcky pro žamberské zdravotníky

09.04.2020 Na základě iniciativy Města Žamberka se od  8. 4. 2020 vyrábí obličejové štíty zejména pro zdravotnické pracovníky Odborného léčebného ústavu Albertinum. Celý projekt financuje Město Žamberk. 

Část štítů se tiskne na 3D tiskárně z dílny leteckých modelářů a na další vypůjčené 3D tiskárně. 3D tisk zabezpečují Zbyněk Dostál, vedoucí zájmového útvaru Letečtí modeláři, dále pak Lukáš Martinec, Ondřej Štěpán a Jan Sejnoha - děkujeme!


Kompletaci celých štítů, tedy plexisklového hledí, čelenky, dolního lemu a gumiček pak zajišťují pracovníci SVČ ANIMO.  Do 14. 4. 2020 bylo vyrobeno již 99 kusů štítů. Další kusy se budou vyrábět dle potřeby.