Novinky

20.11.2019 Tip na dárek - muzikál

SVČ ANIMO, sekce Liška Tour, nabízí zájezd na muzikál Voda a krev nad vodou s písničkami legendární skupiny Elán. Podrobné informace v sekci akce. Rádi vám vystavíme dárkovou poukázku.

15.08.2019 Kroužky 2019 - 2020

Nabídku kroužků na nový školní rok naleznete v sekci KROUŽKY. Letošními novinkami jsou: Angličtina pro ZŠ 28. října, Francouzština pro ZŠ 28. října, Freestyle 1 a 2, Herecká přípravka, Jízda na koni,Klub deskových her, PC kurz pro dospělé v Žamberku i Červené Vodě, Robotika, Truhlářský kroužek a Youtube start.

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

​Mladí žamberští horolezci slavili úspěchy!

10.01.2020 Členové Horolezeckého klubu ANIMO předvedli na stěně skutečně krásnou podívanou, která byla po právu odměněna celkem čtyřmi medailovými pozicemi. Kateřina Němcová a Kryštof Kalous se oba probojovali na třetí příčky ve svých kategoriích. Julie Kopecká se mohla radovat ze stříbrné medaile a nakonec jsme slavili i dvě umístění nejvyšší a to zásluhou Vaška Bednáře a Ley Novotné.
 
Nezbývá než dodat, že velice děkujeme skvělému vedoucímu našich horolezců, panu Pavlu Veverkovi staršímu, za jeho perfektní práci a nasazení (nejenom) při těchto závodech. Gratulujeme vítězům a věříme, že se bude dařit i nadále!