Novinky

20.11.2019 Tip na dárek - muzikál

SVČ ANIMO, sekce Liška Tour, nabízí zájezd na muzikál Voda a krev nad vodou s písničkami legendární skupiny Elán. Podrobné informace v sekci akce. Rádi vám vystavíme dárkovou poukázku.

15.08.2019 Kroužky 2019 - 2020

Nabídku kroužků na nový školní rok naleznete v sekci KROUŽKY. Letošními novinkami jsou: Angličtina pro ZŠ 28. října, Francouzština pro ZŠ 28. října, Freestyle 1 a 2, Herecká přípravka, Jízda na koni,Klub deskových her, PC kurz pro dospělé v Žamberku i Červené Vodě, Robotika, Truhlářský kroužek a Youtube start.

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

ÚSPĚCHY ŽAMBERSKÝCH KARATISTŮ V ROCE 2019

20.11.2019 Mladší se sourozenců Vojtěch Dušek soutěžil v kategorii starších žáků. Na Mistrovství  ČR se v KUMITE umístil na 7. místě a na stejném  místě a ve stejné kategorii i na Mistrovství Evropy ve Skopje.  Svoje znamenité sportovní výkony pak završil na Mistrovství světa Shotokan Karate v Bukurešti v Rumunsku, kde se umístil na 16. místě.
 
Starší bratr Bohuslav Dušek se v kategorii dorostenců stal Mistrem republiky v KUMITE a na Mistrovství Evropy Shotokan Karate ve Skopje se umístil na krásném 5. místě.  Vyhrál Národní pohár ČR KUMITE ve své kategorii. A největším úspěchem bylo vynikající 3. místo na Mistrovství světa Shotokan Karate v Bukurešti v KUMITE.
 
Karate Shotokan-Ryu pracuje pod hlavičkou Střediska volného času ANIMO. Účast bratrů Duškových na Mistrovství světa podpořilo finančně město Žamberk – děkujeme.