Novinky

14.08.2019 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů je od 25. 5. 2018 přihlašování na kroužky, akce a tábory možné pouze online přes Klientské centrum a jednotlivé osobní klientské účty, popř. osobně v SVČ ANIMO Žamberk. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není nutné v případě akcí pro širokou veřejnost (dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE DOKUMENTY A ZÁLOŽCE VSTUP DO KLIENTSKÉHO CENTRA.

Nabídka kroužků na školní rok 2019 - 2020

01.09.2019 Letošní novinky:

Angličtina pro ZŠ 28. října – pro 1. – 4. třídu
Francouzština pro ZŠ 28. října – pro 5. – 9. třídu
Freestyle 1 a 2 – pro všechny od 7 let
Herecká přípravka – pro 2. – 5. třídu
Jízda na koni – pro 10 – 13 let
Klub deskových her – pro všechny od 8 let
PC kurz pro dospělé v Žamberku
PC Kurz pro dospělé v Červené Vodě
Robotika pro ZŠ 28. října – pro všechny od 3. třídy
Truhlářský kroužek – od 12 let
Youtube start – od 11 let

Jak se tedy na kroužky přihlásit online? Přes tyto webové stránky, kdy u každého kroužku najdete vpravo dole ikonku "Chci se přihlásit online". 

Pak následuje: 

1. UŽ JSTE SE PŘES WEB HLÁSILI, MÁTE VYTVOŘENÝ SVŮJ KLIENTSKÝ ÚČET a znáte heslo, přihlaste se svým mailem a heslem (pokud jste heslo zapomněli, nechte si zaslat nové) - na tábor se tedy přihlaste prostřednictvím svého klientského účtu.

2. PŘES WEB JSTE SE JIŠTĚ NIKDY NEHLÁSILI, ALE NAŠICH AKTIVIT JSTE SE JIŽ ÚČASTNILI (za účast je považováno členství v kroužku, účast na táboře či akci, na kterou je požadována papírová přihláška – netýká se tedy akcí pro širokou veřejnost), vytvořte si klientský účet. Po zakliknutí ikony "Chci se přihlásit online" se otevře stránka k přihlášení. Nahoře vpravo klikněte na "Nový účet" a účet si vytvořte. A to na svou mailovou adresu, kterou používá SVČ ANIMO ke komunikaci s Vámi!  Pokud zadáte tuto příslušnou e-mail adresu, měly by se Vám tam načíst Vaše údaje nebo Vaše děti, které má SVČ ANIMO již zavedené v evidenčním systému.  Až budete mít klientský účet založený, přihlaste se na tábor prostřednictvím svého klientského účtu.

3. POKUD JSTE SE JEŠTĚ NIKDY NEBO V POSLEDNÍCH 5TI LETECH NEZÚČASTNILI ŽÁDNÝCH AKTIVIT SVČ ANIMO (ani kroužků, ani táborů ani akcí, na které je potřeba papírová přihláška), registrujte se, tzn., vytvořte si klientský účet a následně se přihlašujte prostřednictvím tohoto účtu - po zakliknutí ikony "Chci se přihlásit online" se otevře stránka k přihlášení. Nahoře vpravo klikněte na "Nový účet", tam si účet vytvoříte.

Pokud byste měli s přihlášením online, které vás zavede do našeho klientského centra, problém:  ZDE naleznete více podrobnější návod, jak na to :)