Novinky

06.02.2018 Novinky na jarní prázdniny

Každým rokem sestavujeme program na jarní prázdniny tak, aby děti mohly strávit celý den v SVČ ANIMO a rodiče mohli být bez obav v zaměstnání. Program se tedy skládá z dopoledních a odpoledních činností v rozmezí 8.30 - 15.00 hodin. Novinkou letošního roku je dopolední KINO S DOPROVODEM ve spolupráci s FIDIKO Žamberk. Je určeno zejména pro mladší děti - jedná se o návštěvu kina Žamberk a jeho programu pro veřejnost za zvýhodněnou cenu 40 Kč s doprovodem pedagoga. A jaké filmy jsou v nabídce? Pondělí 12.3. Paddington 2, úterý 13.3. Auta 3D, středa 14.3. Mimi šéf, čtvrtek 15.3. Já Padouch 3, pátek 16.3. Čertoviny. Přihláška na KINO S DOPROVODEM není nutná stačí přijít do 9.30 hodin do SVČ ANIMO :)

24.01.2018 Nabídka vystoupení

Pořádáte kulturní akci a potřebujete vystoupení? Nabízíme vám vystoupení španělsko-arabských tanců vhodných na plesy, oslavy či třídní srazy. V případě zájmu kontaktujte paní Alenu Němcovou. Foto ve fotogalerii - zájmové kroužky - Tanec pro radost.

05.01.2018 Zájmové kroužky 2017/2018

Chcete zajímavě vyplnit svůj volný čas? A rádi byste ho trávili ve společnosti ostatních lidí? Nabídku volných míst na druhé pololetí školního roku 2017/2018 naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašovat se můžete prostřednictvím těchto webových stránek nebo v kanceláři SVČ ANIMO či přímo na kroužcích.

05.01.2018 Letní dovolená 2018

Plánujete letošní dovolenou? A chcete se vydat za teplem k moři? Na léto 2018 nabízí SVČ ANIMO dva pobyty - v Itálii a v Chorvatsku. Podívejte se na podrobnosti záložce Tábory a dovolené u moře a na fotografie ve Fotogalerii - dovolené u moře.

Mezinárodní tábor mládeže 2017

06.08.2017

Milí čtenáři, ve dnech od  30.7. do 6.8. 2017 se konal další Mezinárodní tábor mládeže, tentokrát v našem sousedním státě - Polsku. Tábora se účastnilo celkem 6 zemí z Evropského svazku měst: Fresagrandinaria  (Itálie), Veszprém (Maďarsko), Saint Michel sur Orge (Francie), Püttlingen a Senftenberg  (Německo),  Nowa Sól (Polsko) a naše výprava ze Žamberka. Hned při příjezdu jsme všichni věděli, že na nás čeká velmi pěkné ubytování v novém sportovním a rekreačním středisku jménem Wosir Drzonków. Tento areál leží ve stejnojmenné vesnici Drzonków mezi městy Nowa Sól a Zielona Góra. Součástí tohoto komplexu je několik apartmánů, kde byli ubytování převázně chlapci, kdežto děvčata bydlela v nedalekém hotelu Olimpijczyk. Areál ostatně mimo široké ubytovací možnosti vyniká i několika sportovišti jako například tenisové kurty, závodní plavecký bazén, střelnice či volejbalové hřiště. Jednou z hlavních dopoledních náplní tábora jsou takzvané workshopy, kterých bylo pro nás v Polsku přichystáno celkem sedm. Konkrétně se jednalo o foto a video, zpívaní, bubnování, malování, keramika, divadlo a tanec, z čehož se první tři konaly přímo v areálu a zbytek v kulturním domě v Nowa Sól. Workshopy byly pro nás přínosné nejen tím, že jsme se naučili novým věcem, zdokonalili v různých činnostech, ale poznali jsme i nové kamarády z ostatních zemí. Odpoledne jsme většinou vyrazili na výlet do jednoho ze dvou výše zmiňovaných větších měst. Prošli jsme a společně ozdobili město Nowa Sól, v dalších dnech jsme navštívili skanzen v Ochli, technologický park Interior či planetárium Venus. Dalším zajímavým zážitkem byla plavba výletní lodí na řece Odře a návštěva kozí farmy, kde si každý vyrobil vlastní kozí sýr.
Myslím, že jsme si všichni tábor moc užili, poznali nové lidi a našli si nové kamarády, se kterými se snad uvidíme i příští rok na dalším Mezinárodním táboře, který se bude konat v našem městě Žamberku v termínu 13. -21. 7. 2018. Tímto bych chtěl moc poděkovat městu Žamberk a Komisi pro zahraniční styky za finanční podporu a SVČ ANIMO za koordinaci a pomoc ohledně celé naší výpravy.
                                                                                                                                             Autor: Adam Šindelář