Novinky

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se osobních údajů prostřednictvím mailu. Přihlásit se na tábory, akce a kroužky je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO tábora, akce a kroužku nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.)

20.03.2018 Novinky na letní prázdniny

Novinkou letošního léta je finanční spoluúčast Evropské unie - Evropského sociálního fondu - Program zaměstnanost na příměstských táborech, které SVČ ANIMO pravidelně pořádá. A nejen to - v rámci projektu "Příměstské tábory na Orlicku" se nabídka táborů rozšířila i do menších obcí, jako je Červená Voda, Helvíkovice, Klášterec nad Orlicí a Písečná. Podrobné informace o projektu naleznete v sekci Projekty, nabídku táborů najdete v sekci Tábory a dovolené u moře.

24.01.2018 Nabídka vystoupení

Pořádáte kulturní akci a potřebujete vystoupení? Nabízíme vám vystoupení španělsko-arabských tanců vhodných na plesy, oslavy či třídní srazy. V případě zájmu kontaktujte paní Alenu Němcovou. Foto ve fotogalerii - zájmové kroužky - Tanec pro radost.

05.01.2018 Zájmové kroužky 2017/2018

Chcete zajímavě vyplnit svůj volný čas? A rádi byste ho trávili ve společnosti ostatních lidí? Nabídku volných míst na druhé pololetí školního roku 2017/2018 naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašovat se můžete prostřednictvím těchto webových stránek nebo v kanceláři SVČ ANIMO či přímo na kroužcích.

Zájmové kroužky na školní rok 2017/2018

01.09.2017 ZDE naleznete kompletní přehled kroužků na školní rok 2017/2018.

Jak se na kroužky přihlásit? Nejlépe přes webové stránky, kdy téměř u každého kroužku najdete vpravo dole ikonku "Chci se přihlásit online". Na tu kliknete:

- pokud jste se již přes web hlásili a znáte heslo, přihlašte se svým mailem a heslem (pokud jste heslo zapomněli, nechte si zaslat nové)

- pokud jste se již našich aktivit zúčastnili (nebo Vaše dítě a chcete přihlásit je), ale přes web jste se nehlásili, vyplňte svou mailovou adresu (pokud máte víc mailových adres tak tu, kterou používá SVČ ANIMO ke komunikaci s Vámi) a nechte si zaslat heslo. To pak využijete při novém přihlášení. Heslo je možné si měnit. 

- pokud jste se ještě nikdy nebo v posledních 5ti letech nezúčastnili žádných aktivit SVČ ANIMO, registrujte se.