Novinky

20.11.2018 TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Nevíte jak potěšit své blízké? Darujte letní pobyt v Chorvatsku, vstupenky na muzikál, cvičení pro ženy či seniory! Rádi Vám vystavíme dárkové poukazy. Podrobné informace o zájezdu najdete v sekci Tábory a dovolené u moře, o muzikálu najdete v sekci Akce, o cvičení v sekci Kroužky (Kondiční cvičení a Zdravotní cvičení).

03.07.2018 Zájmové kroužky 2018/2019

Chcete zajímavě vyplnit svůj volný čas? A rádi byste ho trávili ve společnosti ostatních lidí? Nabídku zájmových kroužků na nový školní rok 2018/2019 naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašovat se můžete prostřednictvím těchto webových stránek nebo v kanceláři SVČ ANIMO. Těšíme se na vás!

24.05.2018 Přihlašování na tábory, akce a kroužky platné od 25.5.2018

Z důvodu ochrany osobních údajů není možné od 25. 5. 2018 posílat jakékoliv informace týkající se vašich osobních údajů prostřednictvím mailu - například přihlášky. Přihlásit se na kroužky, akce a tábory je tedy možné pouze dvěma způsoby: osobně v SVČ ANIMO Žamberk nebo prostřednictvím online přihlášení přes naše klientské centrum a vaše klientské účty. Online přihlášku naleznete u jednotlivých táborů, akcí a kroužků. UPOZORNĚNÍ - online přihlášení není možné v případě OBSAZENÉHO kroužku, tábora či akce nebo v případě, že přihlášení na akci není nutné (akce pro širokou veřejnost - dětské dny, Mikulášská nadílka, apod.) . PODROBNÝ NÁVOD NA ON LINE PŘIHLÁŠENÍ A PRÁCI S KLIENTSKÝM CENTREM NALEZNETE V SEKCI DOKUMENTY.

Muzikál Kvítek mandragory

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK!

Nová česká muzikálová komedie s písněmi Heleny Vondráčkové a kriminální zápletkou
o ukradeném diamantu.

HRAJÍ: Martin Dejdar | Adéla Gondíková | Sagvan Tofi | Ivana Jirešová | Miroslav Etzler | Jana Boušková a další.

Na co se můžete těšit? Na procházku po Praze nebo nákupy a na na představení v divadle Broadway v centru Prahy

Přihlášky OBRATEM v SVČ ANIMO ŽAMBERK nebo online. Možnost vystavení DÁRKOVÉHO POUKAZU!

Kód 180516
Název Muzikál Kvítek mandragory
Termín konání 01.06.2019 10:00 - 20:00
Místo konání Praha
Hlavní vedoucí Bc. Alena Němcová
V ceně zahrnuto vstupné, doprava
Cena 1120,- Kč